2012/10/16

Sun Reflections part 2

Dziś tak na szybko kolejna dawka amazing zdjęć by Eryk Dobrychłop - KLIK  ^^
W Poznaniu weekend udany :D bardzoo! W następnej notce więcej inf ;)

Podziwiać :Dfot. Eryk Dobrychlop

+LOOKBOOK
(wearing: atmosphere/sh dress, H&M leggings, vintage belt, cousin's boots) 

.
"Love it can be wonderful thing"

10 comments:

 1. so lovely!kisses from Italy

  ReplyDelete
 2. najbardziej podoba mi sie ostatnie slowo 'podziwiac' - bo jest co podziwiac - bardzo klimatyczny post, piekny makijaz, zawsze starannie dobrane pomadki, bardzo ladna sukienka. perfect!

  ReplyDelete
 3. Speechles. Stunning. Love.

  ReplyDelete
 4. Piękne włosy!!:)

  http://mslittlej.blogspot.com/

  ReplyDelete
 5. Świetne sa te zdjęcia.! Naprawdę zaskakujące

  ReplyDelete
 6. Woow this outfit is really classy, I like what you did there! Keep it up your blog is very interesting! Please check out my new post, thanks :)

  ReplyDelete
 7. http://www.thesartorialist.com/photos/on-the-street-krakoeskaw-st-posnan-poland/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+TheSartorialist+%28The+Sartorialist%29 hej, czy to nie czasem Twoja siostra? :)

  ReplyDelete
 8. Heej :) jesteś świetna powiedz jak to się stało, że dostałaś propozycje większych sesji jak np. Japonia? :) Albo jak wgl zaczynałaś się interesować sesjsmi, modelingiem i w tym kierunku działać? ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak naprawdę to wszystko stało się w tym samym czasie, tzn. casting do gagi i do bravo (JP) ; ku zdziwieniu dostałam się i tu i tu :) Już w wakacje wyjechałam do Tokio na swój pierwszy kontrakt. Od dłuższego czasu interesowałam się modą, modelingiem, miałam m.in. konto na maxmodels. I tak to się zaczęło :)

   Delete