2012/05/09

New in! & a small gift

Cześć! Dzisiaj chciałabym pokazać Wam troszkę moich 'new in!' rzeczy. Naprawdę lubię ten złoty lakier z brokatem, który kosztował tylko 2,50 zł. Na drugim zdjęciu jest breloczek od Weroniki, która była w zeszłym tygodniu w Paryżu. Jeszcze raz jej dziękuję, ponieważ chcę pojechać i może mieszkać w Paryżu w przyszłości (to moje marzenie) i ten mały prezent sprawił mi wielką radość. Na następnym zdjęciu jest moja nowa sukienka z H&M, którą pokażę w następnym poście :) i na ostatnim baaardzo piękna bluzka z numph'a (jej tył). Ja z moją siostrą zakochałyśmy się w niej i jej koronkowej wstawce! 

ang.
Hello! Today I would show you a little bit of my 'new in!' things. I really like this gold sparkle polish nail, it cost only 2,50 zł. Second photo show a gift from Weronika, who was in Paris last week. I would thank her once again, because I want to go or maybe live in Paris in the future (it's my dream) and this small gift makes me very happy. Next photo is my new dress from H&M (I will show it in next post) and on the last photo is very beautiful back of blouse from numph. Me and my sister fell in love in this blouse !

2 comments:

  1. Jesteś taka piękna! I masz też dobre wyczucie stylu, nie brniesz ślepo w szał metkowy co się dzisiaj ceni ;) zestaw z lennonkami i muppetem jest mega!

    ReplyDelete